Dzień Kobiet – fotorelacja

Dodany przez Mariusz dnia 11 marca 2015. Wydarzyło się

dzien_kobiet_2015W minioną sobotę, jak wcześniej wspominaliśmy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Sołectwo wsi, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Aktywnych Rakoszyce. Goście tłumnie wypełnili świetlicę.

Oprócz „towarzyszek” obecnością zaszczyciły organizatorów również władze gminy: pan Burmistrz wraz z Zastępcą i Radnym oraz władze powiatu: pan Zastępca Starosty Powiatu Średzkiego wraz z osoba towarzyszącą…

dzien_kobiet_2015

Spotkanie rozpoczęła przedstawicielka Aktywnych Rakoszyce, Angelika Boczar witając przybyłych na uroczystość, następnie głos zabrali kolejno, Sołtys oraz zaproszone władze gminy i powiatu składając naszym szanownym paniom najserdeczniejsze życzenia.

dzien_kobiet_2015

Wzniesiony został toast…

dzien_kobiet_2015

… a każda z przybyłych pań obdarowana została kwiatami oraz małym podarunkiem.

dzien_kobiet_2015

Organizatorzy nie zapomnieli również o pensjonariuszkach z domu opieki „Santorius”.

dzien_kobiet_2015

Kolejną częścią spotkania był quiz, w którym po krótkiej projekcji fragmentu filmu z czasów PRL-u należało wskazać jego poprawne zakończenie spośród trzech podanych przez prowadzącego. Osoba, która podała właściwą odpowiedź była nagradzana.

dzien_kobiet_2015

dzien_kobiet_2015

Całe spotkanie przebiegło we wspaniałej atmosferze z dawką dobrego humoru. Serdecznie gratulujemy organizatorom udanego przedsięwzięcia. Więcej zdjęć jak zawsze dostępnych w galerii oraz na profilu Aktywnych Rakoszyce.

Tagi: , , ,

Komentarzy (1)

  • Agnieszka
    12 marca 2015 o godzinie 12:13 |

    super impreza i super fotorelacja

Dodaj komentarz

*

Ankieta

Sorry, there are no polls available at the moment.

Partnerzy

Strona Rakoszyc funkcjonuje dzięki wsparciu firmy SPEC – MECH

SystemSzybkiStart.pl

Agata Różańska PHOTOGRAPHY